KONTAKTA OSS

Vi finns tillgängliga på både e-mail och telefon mellan kl 8-17.

Ordermottagning: order@sisource.se
Kundtjänst: info@sisource.se

Växel: 013 - 327 21 00
Order: 013 - 327 21 10

BES√ĖK OSS

Linköping
Brödernas Ugglas gata/Saabvägen
58188 Linköping

Stockholm
Sankt Eriksgatan 117, 4trp
113 43 Stockholm

POSTADRESS

SISOURCE AB
Saab/Building 156
SE-58188 Linköping

Ta kontakt med någon av våra kund- och leverantörsansvariga

Ulf Hedlund

Marketing & Sales Director I Founder & Partner 

+46 13 327 21 22
ulf.hedlund@sisource.se

Viktor Tingéus

Product Specialist 

+46 13 327 21 18
viktor.tingeus@sisource.se

Luciene Seemann

Purchasing Manager 

+46 13 327 21 13
luciene.seemann@sisource.se

Bo Lundgren

Business Development I Founder & Partner 

+46 13 327 21 24
.lundgren@sisource.se

Erik Svensson

Chemical Manager 

+46 13 327 21 29
erik.svensson@sisource.se

Ann-Sofie Lindstedt

Purchaser 

+46 13 327 21 19
ann-sofie.lindstedt@sisource.se

Pernilla Högberg

Order / Customer service 

+46 13 327 21 25
pernilla.hogberg@sisource.se

Niklas Stavstedt

Account Manager 

+46 13 327 21 31
niklas.stavstedt@sisource.se

Björn Tibell

Site Manager / Customer Service 

+46 13 327 21 16
bjorn.tibell@sisource.se

Johanna Molin

Chemical Manager 

+46 13 327 21 28
johanna.molin@sisource.se

Johan Wallroth

IT/Project Manager 

+46 13 327 21 23
johan.wallroth@sisource.se

Stefan Eriksson

Product specialist 

+46 13 327 21 40
stefan.eriksson@sisource.se

Tommy Nilsson

Managing Director 

+46 70 239 66 09
tommy.nilsson@sisource.se